Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool SP40 801 EU

Lodówka do zabudowy Whirpool Space 400

+40% pojemności w porównaniu ze standardową lodówką do zabudowy.
Zaawansowana regulacja temperatury i wilgotności dzięki technologii 6. Zmysł FreshControl.

Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool SP40 801 EU

Pojemność chłodziarki: 299l
Pojemność zamrażarki: 101l
Klasa energetyczna: A+
Szerokość urządzenia: 69cm
Poziom hałasu: 35dB

stop_frost

StopFrost – Rozmrażanie w 1 minutę
System StopFrost sprawia, że w lodówce nie zbiera się lód. Aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą.

less_frost

LessFrost – Zapobiega gromadzeniu się lodu
W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu.

fresh_control

FreshControl – Świeżość na dłużej.
Niepowtarzalna technologia 6-ty Zmysł Fresh Control dynamicznie dostosowuje poziom wilgotności i temperatury w zamrażalniku, by produkty długo zachowały świeżość (nawet 4-krotnie dłużej).

freeze_control

Kontrola mrożenia – Łatwe zamrażanie
Innowacyjna technologia FreezeControl skutecznie chroni smak i strukturę produktów spożywczych oraz do 50% zmniejsza przemrożenia.

a+

Klasa energetyczna A+
Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne.

separator warzywa

Separator do szuflady na warzywa
Elastyczne przechowywanie. Ta lodówka firmy Whirlpool posiada wygodny separator do szuflady na warzywa i owoce, który pomaga zachować porządek.

Szybkie zamrażanie

Funkcja szybkie zamrażanie ustawia temperaturę zamrażarki na poziomie o 10 stopni niższym od najniższego ustawienia, aby szybko zamrozić żywność, zachowując jej wartości odżywcze.

Kosz na butelki

Bezpieczne przechowywanie. Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek.

Wentylacja

Ta chłodziarko-zamrażarka ma wentylator, równomiernie rozprowadzający powietrze po komorze urządzenia dla lepszej wentylacji.