Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool ART 6610 A++

  

Pojemność chłodziarki: 195l
Pojemność zamrażarki: 80l
Szerokość urządzenia: 54cm
Poziom hałasu: 35 dB
Klasa energetyczna: A++
Roczne zużycie energii: 235kWh
Zdolność zamrażania: 3,5kg/24h
5 półek w chłodziarce
3 szuflady w zamrażarce
Filtr antybakteryjny

1749 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

less_frost

LessFrost – Zapobiega gromadzeniu się lodu
W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu.

space_managment

Zarządzanie przestrzenią Innowacyjna budowa chłodziarkozamrażarki Whirlpool zapewnia przestrzeń i wszechstronność, której potrzebujesz, by wygodnie i z łatwością przechowywać żywność i napoje.

6sense

Technologia 6-ty zmysł
Oszczędność energii do 30%. Technologia 6-ty Zmysł kontroluje temperaturę w zamrażalniku i gdy jest to konieczne automatycznie zwiększa poziom mrożenia. Oszczędność i ochrona środowiska.

sterowanie elektroniczne

System sterowania elektronicznego Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów, a więc doskonałą pracę urządzenia i kontrolę temperatury.

Wentylacja

Ta chłodziarko-zamrażarka ma wentylator, równomiernie rozprowadzający powietrze po komorze urządzenia dla lepszej wentylacji.

Separator butelek

Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu separatorowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek.

Energysaving

Innowacyjna technologia EnergySaving zapewnia superszybkie przywracanie temperatury, gwarantujące małe zużycie energii i długotrwałą świeżość.