Okap kuchenny wertykalny szklany Whirlpool WHVS 90F LT C K

  

Wydajność: 801 m3/h
Szerokość urządzenia: 90 cm
Klasa energetyczna: A++
Poziom hałasu: 55dB
Płynna prędkość pracy
Bezszczotkowy silnik indukcyjny
1 filtr przeciwtłuszczowy
2 filtry węglowe


3299 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

elektryczne_sterowanie

Sterowanie elektroniczne
Okap Whirlpool ma intuicyjny elektroniczny interfejs użytkownika, który zapewnia Ci najprostszą i najwygodniejszą obsługę, jaką kiedykolwiek wymyślono.

booster

Booster
Okap Whirlpool ma system wzmacniający wyciąg (booster), który zapewnia doskonałą filtrację powietrza oraz zasysanie zapachów i tłuszczu.

aplikacja 6th sense

Aplikacja 6th Sense Live
Aplikacja 6th Sense Live zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad okapem z dowolnego miejsca, pomagając skrócić czas przyrządzania posiłków i utrzymać czystość i świeżość powietrza w pomieszczeniu. zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad okapem z dowolnego miejsca, pomagając skrócić czas przyrządzania posiłków i utrzymać czystość i świeżość powietrza w pomieszczeniu.

airsense

Airsense Funkcja ta wykrywa nie tylko zapachy pochodzące z przyrządzania potraw, ale także opary środków czyszczących, dym papierosowy, itp. Okap automatycznie aktywuje i dostosowuje tryb pracy, eliminując niepożądane zapachy i zanieczyszczenia. Dostępne są 2 tryby pracy: cykl Intensywny i Codzienny, który gwarantuje świeżość powietrza podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

zenmode

Zenmode
Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy i wydajności Twojego urządzenia. Idealnie sprawdza się w przypadku dań o długim czasie gotowania, takich jak zupy lub duszone mięsa, gdy długotrwały hałas okapu może być uciążliwy.

szklane_wzornictwo

Szklane wzornictwo
Zaprojektowane, by cieszyć. Nowoczesny, gładki i piękny – ten szklany okap będzie przykuwającym wzrok dodatkiem do wystroju Twojego domu.