Zmywarka do zabudowy Whirlpool WIO 3T123 PEF

  

Pojemność: 14 kpl.
Poziom hałasu: 43 dB
Klasa energetyczna: A+++
Ilość programów: 11
Zużycie wody – cykl: 9,5 l
Szerokość: 60cm
Zmywarka strefowa Multizone
Trzeci kosz
Aquastop

 

1799 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

power_clean_pro

Powerclean Pro
Potężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz odpowiednio dostosowują ciśnienie wody.

opozniony start

Opóźnienie startu
Stworzone specjalnie dla Ciebie. Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

szerokie zawiasy

Szerokie zawiasy Piękno w każdym detalu. Szerokie zawiasy zapewniają idealną harmonię i dopasowanie korpusu do drzwiczek kuchennych.

super_cicha

Supercicha
Zmywarka Whirlpool została zaprojektowana tak, by zapewniać idealne rezultaty, jednocześnie gwarantując cichą pracę. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą i spokojem.

mycie jednym koszem

Opcja mycia jednym koszem
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się doskonałymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

polowa zaladunku

Opcja połowy załadunku
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania małej ilości naczyń w obu koszach.

Elastyczne opcje zmywania

Idealne zarządzanie przestrzenią. Zwiększaj, zmniejszaj lub modyfikuj przestrzeń wewnątrz swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

ExtraSpace

Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią. Unikalne wzornictwo ExtraSpace pozwala na pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas.

Modyfikowany górny kosz

Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.