Zmywarka Whirlpool WIO 3033 DEL

  

Pojemność:14 kpl.
Poziom hałasu:43 dB
Klasa energetyczna: A+++
Ilość programów: 11
Zużycie wody – cykl: 9,5 l
Szerokość: 60cm
Trzeci kosz regulowany
Program samoczyszczący
Program mycia i suszenia w godzinę

 

2499 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

power_clean_pro

Powerclean Pro
Potężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz odpowiednio dostosowują ciśnienie wody.

opozniony start

Opóźnienie startu
Stworzone specjalnie dla Ciebie. Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

szerokie zawiasy

Szerokie zawiasy Piękno w każdym detalu. Szerokie zawiasy zapewniają idealną harmonię i dopasowanie korpusu do drzwiczek kuchennych.

washanddry

Godzinny program Wash&Dry
Dzięki godzinnemu programowi Wash&Dry Twoje naczynia, również te plastikowe, będą czyste i bez zacieków w zaledwie jedną godzinę, co pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

mycie jednym koszem

Opcja mycia jednym koszem
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się doskonałymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

polowa zaladunku

Opcja połowy załadunku
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania małej ilości naczyń w obu koszach.

Elastyczne opcje zmywania

Idealne zarządzanie przestrzenią. Zwiększaj, zmniejszaj lub modyfikuj przestrzeń wewnątrz swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

ExtraSpace

Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią. Unikalne wzornictwo ExtraSpace pozwala na pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas.

Power Dry

Innowacyjny system przepływu powietrza Power Dry 3D usuwa całą parę ze zmywarki. Naczynia, nawet te z tworzyw sztucznych, są dzięki temu idealnie suche i gotowe do postawienia na stole.