Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool W11I MW161

  

Pojemność: 40l
Talerz obrotowy: 40cm
Sterowanie: panel dotykowy
Moc grilla: 1600W
Moc mikrofal: 900W
Czyszczenie hydrolityczne
Gotowanie 6-ty Zmysł
Zabezpieczenie przed dziećmi

3199 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

dual_crisp

Dual crisp
Ciesz się idealną kruchością na zewnątrz i pyszną delikatnością w środku, dzięki Dual Crisp. Wyjątkowa technologia firmy Whirlpool. Dwa punkty emisji fal mikrofalowych, aby równomiernie ugotować danie również od dołu.

termoobieg

Termoobieg
Termoobieg to innowacyjny system konwekcyjny, który zapewnia cyrkulację rozgrzanego powietrza wewnątrz mikrofalówki, sprawiając, że potrawy pozostają wilgotne i soczyste.

aplikacja 6th sense

Aplikacja 6th Sense Live
Aplikacja 6th Sense Live zapewnia pomocne instrukcje krok po kroku i gwarantuje perfekcyjne rezultaty. Na podstawie Twoich preferencji podpowiada przepisy i daje pomocne wskazówki, aby zapewnić, że każda potrawa będzie doskonała.

mysmart_display

Mysmart display
Twój osobisty asystent gotowania w kuchenkach mikrofalowych z serii W11: uczy się Twoich preferencji kulinarnych i prowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania dowolnej potrawy.

bread_defrost

Rozmrażanie chleba
Świeży chleb – kiedy tylko chcesz. Program Bread Defrost umożliwia szybkie rozmrożenie pieczywa w mikrofalówce za dotknięciem jednego przycisku.

crispyfree

Cryspfry
Gotuj pysznie chrupiące, idealnie wypieczone potrawy, uzyskując podobną chrupkość jak podczas smażenia na patelni.

jetstart

Jetstart
Funkcja JetStart przez 30 sekund nagrzewa wnętrze kuchenki mikrofalowej do maksimum, zapewniając idealną temperaturę do podgrzania potraw z dużą zawartością wody, takich jak zupy lub napoje.

6sense

Technologia 6-ty Zmysł
Wybierz przepis, a technologia 6. Zmysł pomoże Ci przygotować go perfekcyjnie za każdym razem. Do 160 kombinacji kulinarnych, pasujących do Twoich potrzeb oraz zapewniających pomoc krok po kroku podczas gotowania.

Gotowanie na parze

Zdrowe potrawy gotowane na parze – kiedy tylko chcesz. Program Steam umożliwia przyrządzenie zdrowych, smakowitych potraw przy pomocy jednego przycisku.

Jetdefrost

Szybkie rozmrażanie. Wyjątkowy system JetDefrost 3D służy do szybkiego i łatwego rozmrażania produktów w mikrofalówce.

Technologia 3D

Technologia 3D zapewnia równomierną cyrkulację ciepła dzięki w pełni trójwymiarowemu systemowi dystrybucji ciepła, więc zawsze możesz cieszyć się równomiernie ugotowanymi posiłkami.