Piekarnik elektryczny do zabudowy Whirlpool W11I OM1 4MS2 H

  

Pojemność: 73l
System samoczyszczący: Hydroliza
Klasa energetyczna: A+
Sterowanie: panel dotykowy
Powłoka zewnętrzna iXelium
60 kombinacji pieczenia
Connectivity – 6th Sense Live App
Multisense Probe
Zabezpieczenie przed dziećmi

3499 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

komora_xxl

Komora XXL
Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.
Komora XXL Twojego piekarnika ma pojemność 75 litrów oraz pięć możliwych ustawień półek.

cook4

Cook4
Funkcja Cook4 pozwala Ci na przyrządzenie do czterech dań jednocześnie bez obawy, że smaki i aromaty poszczególnych potraw wymieszają się.

aplikacja 6th sense

Aplikacja 6th Sense Live
Technologia 6. Zmysł automatycznie dobiera ustawienia czasu, temperatury i wilgotności, by za każdym razem zapewnić Ci oczekiwane rezultaty.

mysmart_display

Mysmart display
Intuicyjny, przejrzysty i łatwy do odczytania interfejs, który pomaga Ci stać się lepszym kucharzem. Wybierz jedną z wielu metod gotowania, a MySmart Display prowadzi Cię przez wszystkie etapy, od początku do końca, w czasie rzeczywistym.

ready2cook

Ready2cook
Funkcja Ready2Cook dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę i całkowicie eliminuje konieczność wcześniejszego nagrzewania piekarnika.

multisense_probe

Multisense probe
Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie. Kontroluje ona na bieżąco temperaturę, aż w czterech punktach gotowanego dania jednocześnie.

star_clean

Starclean
StarClean to ekologiczna technologia czyszczenia piekarnika. Cykl czyszczenia trwa jedynie 35 minut, a wnętrze piekarnika jest idealnie czyste. Nie wymaga silnych detergentów – StarClean wykorzystuje jedynie wodę, co zmniejsza zużycie energii o 97% w porównaniu z konwencyjnymi piekarnikami pirolitycznymi.

6sense

Technologia 6-ty Zmysł
Wybierz przepis, a technologia 6. Zmysł pomoże Ci przygotować go perfekcyjnie za każdym razem. Do 100 kombinacji kulinarnych, pasujących do Twoich potrzeb oraz zapewniających pomoc krok po kroku podczas gotowania.

Płynne wysuwanie

Płynne wysuwanie. Ten piekarnik Whirlpool dla większej wygody ma łatwo przesuwające się półki.

Energooszczędność

Wyjątkowa oszczędność energii. Piekarniki klasy energetycznej A/A+ mają doskonałą efektywność energetyczną, co zapewnia mniejsze zużycie energii oraz niższe rachunki za prąd.