Chłodziarko-zamrażarka Siemens KI 86NKS30

  

Pojemność chłodziarki: 188l
Pojemność zamrażarki: 67l
Zdolność zamrażania: 8kg/24h
Klasa energetyczna: A++
Roczne zużycie energii: 222kWh
Sterowanie elektroniczne
4 półki w chłodziarce
3 szuflady w zamrażarce

2799 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy w klasie energetycznej A++ i 3 praktycznymi szufladami na mrożonki.

NOFROST

Technologia noFrost – koniec rozmrażania
Dzięki technologii noFrost system wentylacji usuwa wilgoć z komory zamrażarki. W rezultacie powietrze pozostaje suche. Skutecznie zapobiega powstawaniu szronu wewnątrz urządzenia lub na żywności.

VITACONTROL

FreshSense – gwarancja świeżości
W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu.

LEDLIGHT

Oświetlenie LED
Nowe, zintegrowane i trwałe diody LED są schowane w ściankach bocznych lub suficie i doskonale równomiernie oświetlają wnętrze, bez oślepiania.

VARIOZONE

VarioZone – elastyczne wykorzystanie komory zamrażarki
Możesz usunąć szuflady i szklane półki pomiędzy nimi, dzięki czemu możesz dopasować przestrzeń zamrażalnika do własnych potrzeb.

SUPERFREEZE

Supermrożenie
Aby zapobiec rozmrożeniu już zamrożonego jedzenia podczas wkładania dużej liczby nowych produktów do zamrażalnika, wystarczy włączyć przycisk supermrożenie przed wyjściem na zakupy. Urządzenie automatycznie schłodzi się wtedy do temperatury nawet –30°C, dzięki czemu nowe produkty włożone do środka nie zakłócą procesu zamrażania.

SAFETYGLASS

Półki SafetyGlass
Wszystkie szklane półki wykonano z wyjątkowo wytrzymałego, łatwego w czyszczeniu i bezpiecznego szkła. Jeśli coś się przewróci, rozlana ciecz zostanie zatrzymana i nie rozleje się na pozostałą część komory lodówki.