O nas

ADAMS to sklep posiadający w ofercie szeroki asortyment urządzeń AGD i RTV. Znajdziecie tu Państwo wiele urządzeń AGD wolnostojących i do zabudowy. Oferujemy m.in. lodówki, piekarniki, płyty grzewcze, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, okapy kuchenne, zmywarki i pralki.

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych Klientów, zapewniamy szybką realizację zlecenia i korzystne ceny, dzięki czemu grono osób, które nam zaufały, stale się poszerza.

W branży działamy już 25 lat. Sklep został założony przez Pana Adama Stargała w 1993r. jej siedziba znajduje się w Lublińcu przy ulicy Plac Konrada Miarki 7 – rynek.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami oferujemy tylko i wyłącznie nowe produkty z gwarancją producentów w najlepszych cenach na rynku. W naszym sklepie można dokonać zakupu na raty w przystępnych warunkach oraz wykupić dodatkową ochronę urządzenia po upływie gwarancji producenta.

Przez cały czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie produktowe, dostosowując się do potrzeb Klientów. Jesteśmy otwarci na każde uwagi dotyczące funkcjonowania naszego sklepu. Prosimy o pytania, jeżeli tylko będziemy w stanie naszą wiedzą zaspokoić Państwa obawy, dla nas będzie to duży sukces.

Atrakcyjne promocje, fachowa obsługa i doradztwo ułatwią podjęcie decyzji w wyborze odpowiedniego urządzenia. W ofercie posiadamy produkty m.in. takich marek jak whirlpoll, bosch, siemens,amica,zelmer, samsung.

Zapraszamy do sklepu i zapoznania się z naszą ofertą.