Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool ART 9811A++SF

  

Pojemność: 308l
Poziom hałasu: 35 dB
Klasa energetyczna: A++
Roczne zużycie energii: 231kWh
Wysokość: 193,5cm
Zdolność zamrażania: 3,5kg/24h
Filtr antybakteryjny

2599 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

stop_frost3

StopFrost – Rozmrażanie w 1 minutę
System StopFrost sprawia, że w lodówce nie zbiera się lód. Aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą.

less_frost

LessFrost – Zapobiega gromadzeniu się lodu
W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu.

szybkie chlodzenie

Szybkie chłodzenie
Temperatura we wnętrzu Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej nowe produkty. Wbudowane czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia, co zapewnia małe zużycie energii i długotrwałą świeżość.

sterowanie elektroniczne

System sterowania elektronicznego
Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów, a więc doskonałą pracę urządzenia i kontrolę temperatury.

Freshcontrol

Niepowtarzalna technologia 6-ty Zmysł Fresh Control dynamicznie dostosowuje poziom wilgotności i temperatury w zamrażalniku, by produkty długo zachowały świeżość.

Kosz na butelki

Bezpieczne przechowywanie. Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek.

Wentylacja

Ta chłodziarko-zamrażarka ma wentylator, równomiernie rozprowadzający powietrze po komorze urządzenia dla lepszej wentylacji.