Okap kuchenny wertykalny szklany Whirlpool WHSS 90F TS K

  

Wydajność: 779 m3/h
Szerokość urządzenia: 90 cm
Klasa energetyczna: A++
Poziom hałasu: 57dB
Płynna prędkość pracy
3 filtry przeciwtłuszczowe
1 filtr węglowy
Bezszczotkowy silnik indukcyjny

3499 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

elektryczne_sterowanie

Sterowanie elektroniczne
Okap Whirlpool ma intuicyjny elektroniczny interfejs użytkownika, który zapewnia Ci najprostszą i najwygodniejszą obsługę, jaką kiedykolwiek wymyślono.

booster

Booster
Okap Whirlpool ma system wzmacniający wyciąg (booster), który zapewnia doskonałą filtrację powietrza oraz zasysanie zapachów i tłuszczu.

zenmode

Zenmode
Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy i wydajności Twojego urządzenia. Idealnie sprawdza się w przypadku dań o długim czasie gotowania, takich jak zupy lub duszone mięsa, gdy długotrwały hałas okapu może być uciążliwy.

airsense

Airsense
Funkcja ta wykrywa nie tylko zapachy pochodzące z przyrządzania potraw, ale także opary środków czyszczących, dym papierosowy, itp. Okap automatycznie aktywuje i dostosowuje tryb pracy, eliminując niepożądane zapachy i zanieczyszczenia. Dostępne są 2 tryby pracy: cykl Intensywny i Codzienny, który gwarantuje świeżość powietrza podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

6sense

Technologia 6-ty zmysł
Wyjątkowa oszczędność energii. Unikalna technologia 6-ty Zmysł sprawia, że okap dynamicznie dostosowuje zużycie energii do rodzaju gotowanych potraw.

filtr stal nierdzewna

Filtr ze stali nierdzewnej
Ciesz się bezustannie świeżym powietrzem w swojej kuchni. Okap Whirlpool ma filtr powietrza ze stali nierdzewnej, który skutecznie chroni Twoją kuchnię przed nieprzyjemnymi zapachami i tłuszczem.