Ekspres do kawy CT 636LES1

  

Ciśnienie pompy: 19B
Pojemnik na kawę ziarnistą: 500g
Wyjmowany pojemnik na wodę: 2,4l
Wyświetlacz TFT z interaktywnym menu
Wielostopniowa regulacja mielenia kawy
Filtr wody Brita Intenza
Kolor: czarny
Blakada przed dziećmi

5100 zł

Zadzwoń i Zamów
605 272 707

Ekspres do zabudowy z funkcją oneTouch – pełnia radości z przygotowania i picia kawy

singlePortionCleaning

Świeża woda do parzenia, za każdym razem – singlePortion® Cleaning
Automatyczna funkcja singlePortion® Cleaning zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu Twoja kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej wody. Doskonałość w każdym detalu zapewnia tylko najlepsze wrażenia.

calc'nClean

By dłużej cieszyć się kawą – calc’nClean
Calc’nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. Ten program serwisowy znacząco ułatwia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji produktu, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkową kawą jeszcze dłużej.

aromaDouble Shot

Dla otrzymania ekstra-mocnej kawy: aromaDouble Shot
Ekstra-mocna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki innowacyjnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, aby zawsze wydobywać najlepszy aromat. Ten automatyczny proces zapewnia, że kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia tylko to, co najlepsze w ziarnie.

oneTouch

Pełna przyjemność za dotknięciem przycisku – funkcja oneTouch
Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy też ekstra-mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób automatyczny — i dokładnie tak, jak lubisz. Ta doskonała technologia umożliwia beztroskie zanurzenie się w świecie doskonałej kawy.

individualCup Volume

Dopasowanie wielkości napoju do indywidualnych potrzeb – individualCup Volume
Aby stworzyć wyjątkową kawę serwowaną w filiżankach o różnych rozmiarach, potrzebna jest doskonale dopracowana technologia. Za pomocą funkcji individualCup Volume wstępnie ustawione rozmiary filiżanek, takie jak „mała”, „średnia” i „duża”, można indywidualnie dopasować w zakresie pięciu różnych ustawień pojemności.